Nachádzaš sa tu: Oficiálny zoznam prihlásených


Oficiálny zoznam prihlásených jazdcov na preteky AUTOPOLA Jankov vŕšok 2019

P.č. Jazdec Štát Súťažiaci Vozidlo CEZ CEZ -H GSMP MSR SKP MSR HA PAV HP Štartovné číslo Čas admin. preberania Čas tech. preberania
1. Jiří THEIMER CZE L Racing Team PEUGEOT 306 maxi Div. 4 SC -3500 E2-SH -2000 12 11:00:00 11:15:00
2. Mojmír ČAMBAL SVK RS - team CITROEN Saxo VTS Div. 3 E1 -1600 E1 -1600 39 11:04:00 11:20:00
3. Jiří OŠMERA CZE Pfeifer Motorsport s.r.o. VW Scirocco Div. 4 SC -3500 E2-SH -2000 11 11:08:00 11:25:00
4. Ivan MUTNANSKY SVK ZANETI MOTORSPORT MITSUBISHI Lancer Evo X R4 Div. 2 A +3000 S20 52 11:12:00 11:30:00
5. Willi FREUDENSCHUß AUT Team Terschl Austria BMW 323 i D3 +2000 HK2 91 11:16:00 11:35:00
6. Patrik PURŠ SVK Automotoklub JAP racing HONDA civic E1 -1600 E1 -1600 38 11:20:00 11:40:00
7. Martin MATUŠKA SVK Martin MATUŠKA INTECH FŠ Div. 4 RC -2000 D/E2 -1000 6 11:24:00 11:45:00
8. Josef MICHL CZE Michl Motor ACCR Czech Team PORSCHE 911 RS B6 +2000 HK1 97 11:28:00 11:50:00
9. Adam WOJTUNIK POL Adam WOJTUNIK HONDA Civic A/PL -1600 72 11:32:00 11:55:00
10. František KMEŤ SVK Autošportkmeť METALEX MTX -1-03 E2 -1600 HK3 87 11:36:00 12:00:00
11. Marian CZAPKA POL Katrex Karolina Autosport PORSCHE 928 C3 +2000 C3.2 – C3 HK1 93 11:40:00 12:05:00
12. Igor DROTÁR SVK Drotár Autošport R ŠKODA Fábia R5 DTRi Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 2 11:44:00 12:10:00
13. Jacek HANDL POL Jacek HANDL BMW M3 / E36 A/PL +2000 4x2 65 11:48:00 12:15:00
14. Marek HÚSKA SVK Lama Racing ŠKODA Felicia E1 -1400 41 11:52:00 12:20:00
15. František ANČÍK SVK Lama Racing BMW E36 E1 -3500 E1 +2000 24 11:56:00 12:25:00
16. Kamil HANDL POL Kamil HANDL BMW 318 IS E0/PL -2000 48 12:00:00 12:30:00
17. Roland HARTL AUT Team Sonnleitner Motorsport MITSUBISHI Lancer Evo 6 Div. 2 A +3000 A +2000 55 12:04:00 12:35:00
18. Marcin KACPEREK POL Marcin KACPEREK BMW 318 is D5 -2000 C4.2 – D5 89 12:08:00 12:40:00
19. Christian HOLZER AUT Historic Racing Team Austria STEYR PUCH 650TR A1 -850 HK1 100 12:12:00 12:45:00
20. Walther STIETKA AUT Historic Racing Team Austria VW 1302 B4 -1600 C2 – B4 HK2 98 12:16:00 12:50:00
21. Róbert ÓZSVÁRI HUN M&M Motorsport Egyesület LADA VFTS E1 -1600 37 12:20:00 12:55:00
22. József TÓTH HUN Dinamic Rally Team LADA 2107 E1 -1600 36 12:24:00 13:00:00
23. Marek HAJŠO SVK Marek HAJSO RENAULT Clio RS NP3 -2000 102 12:28:00 13:05:00
24. Stanislav KRIVÁK SVK Stanislav KRIVÁK PEUGEOT 306 E1 -2000 E1 -2000 33 12:32:00 13:10:00
25. Andrzej SZEPIENIEC POL Andrzej SZEPIENIEC MITSUBIHI Lancer EVO Div. 4 SC +3500 E2-SH +2000 10 12:36:00 13:15:00
26. Pavel HRONEC SVK JUKO & company Racing Scuderia SEAT Leon E1 -2000 30 12:40:00 13:20:00
27. Zoltán LOVÁSZ SVK Ing. Zoltán LOVÁSZ PEUGEOT 206 N -2000 83 12:44:00 13:25:00
28. Vladimír VLHA SVK Vladimír VLHA MITSUBISHI Lancer Evo IX Div. 1 N +2000 74 12:48:00 13:30:00
29. Robert SŁUGOCKI POL Robert SŁUGOCKI MITSUBISHI Lancer Evo X R4 Div. 2 A +3000 51 12:52:00 13:35:00
30. Kamil STRAMA POL Kamil STRAMA MITSUBISHI Lancer Evo X Div. 1 N +3000 76 12:56:00 13:40:00
31. Szymon ŁUKASZCZYK POL Szymon ŁUKASZCZYK MITSUBISHI Lancer Evo V AMS Div. 4 SC +3500 7 13:00:00 13:45:00
32. Miloš ZMEŠKAL CZE Miloš ZMEŠKAL RALT 032 E5 -2000 C5 – E5 HK3 86 13:04:00 13:50:00
33. Dávid DERĎÁK SVK KESKO Racing ŠKODA Fabia E1 -1400 40 13:08:00 13:55:00
34. Ján CEHULA SVK Profituning SUBARU Impreza E1 +2000 22 13:12:00 14:00:00
35. Bohumír ČAMBÁLIK SVK STRONG RACING TEAM HONDA Civic Type-R Div. 2 A -2000 A -2000 59 13:16:00 14:05:00
36. Grzegorz JAKUBIAK POL Grzegorz JAKUBIAK FIAT Cinquecento Sporting E0/PL -1150 50 13:20:00 14:10:00
37. Igor ŁOPATO POL Igor ŁOPATO RENAULT Clio E0/PL -2000 47 13:24:00 14:15:00
38. Konrad BIELA POL Konrad BIELA MITSUBISHI LANCER EVO X Div. 1 N +3000 77 13:28:00 14:20:00
39. Frantisek FUSKO SVK KESKO Racing SEAT Leon Tdi N -2000 82 13:32:00 14:25:00
40. Daniel KIEŁBIK POL Daniel KIEŁBIK OPEL Astra E0/PL -2000 46 13:36:00 14:30:00
41. Vlastimil SEDLACEK SVK Vlastimil SEDLACEK HONDA Civic NP2 -1600 103 13:40:00 14:35:00
42. Denis PAVLÍK SVK L Racing team PEUGEOT 208 R2 Vti Div. 2 A -1600 A -2000 62 13:44:00 14:40:00
43. Ján LIPTÁK SVK L Racing team SUBARU Impreza Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 20 13:48:00 14:45:00
44. Věroslav CVRČEK CZE L Racing team ŠKODA Fabia S2000 Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 1 13:52:00 14:50:00
45. Tomáš KUKUČKA SVK L Racing team MITSUBISHI Lancer EVO IX Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 19 13:56:00 14:55:00
46. Piotr STANISZEWSKI POL Piotr STANISZEWSKI HONDA Integra Type R E0/PL -2000 45 14:00:00 15:00:00
47. Sebastian MALESSA POL Sebastian MALESSA HONDA Civic A/PL -1600 71 14:04:00 15:05:00
48. Alexander VERES SVK Opel Team Slovakia HONDA Civic Type-R N -2000 N -2000 84 14:08:00 15:10:00
49. Tomáš BENÍK SVK MTB Racing Team LANCIA Beta Coupé C2 -2000 HK1 94 14:12:00 15:15:00
50. Marcel BENÍK SVK MTB Racing Team BMW 320i D2 -2000 HK2 92 14:16:00 15:20:00
51. Jaroslav DUBÓCZI SVK Demo motorsport team SEAT Leon Supercopa TDI E1 -2000 E1 -2000 32 14:20:00 15:25:00
52. Tibor HAUSER SVK Tibor HAUSER ŠKODA 130RS C1 -1300 HK1 96 14:24:00 15:30:00
53. Miroslav ŠUTLÁK SVK Miroslav ŠUTLÁK ŠKODA Fabia S2000 Div. 3 A -2000 E1 -2000 58 14:28:00 15:35:00
54. Herbert NEUBAUER AUT Historic Racing Team Austria LANCIA Delta Integrale 16V D6 +2000 88 14:32:00 15:40:00
55. Radomír ČIKOR SVK MAXMOTORSPORT s.r.o. MITSUBISHI Lancer Evo 9 E1 +2000 21 14:36:00 15:45:00
56. Libusa ČIKOR SVK MAXMOTORSPORT s.r.o. HONDA Civic Type R N -2000 81 14:40:00 15:50:00
57. Štefan KUBACKA SVK Štefan KUBACKA HONDA Civic N -2000 80 14:44:00 15:55:00
58. Waldemar KLUZA POL Waldemar KLUZA SKODA Fabia Div. 4 SC +3500 E2-SH +2000 9 14:48:00 16:00:00
59. Michal MAŇÁK SVK Michal MAŇÁK SUZUKI Swift NP1 -1400 104 14:52:00 16:05:00
60. Jozef DEME SVK Jozef DEME MITSUBISHI Lancer EVO 9 N +2000 73 14:56:00 16:10:00
61. Alexander BARÁTH SVK Alexander BARÁTH HONDA Civic TypeR A -2000 61 15:00:00 16:15:00
62. Martin JUHAS SVK Ambruz Racing TATUUS FR2000 Div. 4 RC-2000 D/E2 -2000 4 15:04:00 16:20:00
63. Peter POVAZAN SVK MRM Motoršport Galanta MITSUBISHI Lancer Evo IX Div. 1 N +3000 N +2000 75 15:08:00 16:25:00
64. Rastislav DRGOŇA SVK Drgoňa Racing Team RENAULT Clio RS A -2000 60 15:12:00 16:30:00
65. Kamil MACHÁČEK SVK Ing.Kamil Macháček OPEL Calibra E1 +2000 25 15:16:00 16:35:00
66. Peter JURENA SVK EVO sport MITSUBISHI Lancer EVO IX Div. 1 N +2000 5 15:20:00 16:40:00
67. Matus RAPKO SVK Demo motorsport team SEAT Leon TS TDI E1 -2000 E1 -2000 31 15:24:00 16:45:00
68. Angelo GILLI POL Angelo GILLI FIAT 126p C1 -1300 C3 – C1 95 16:20:00 16:50:00
69. Marian KALINA SVK Marian KALINA PEUGEOT 206 RC N -2000 79 16:24:00 16:55:00
70. Daniel SUČÍK SVK L Racing team BMW 320i (e36) NP3 -2000 101 16:28:00 17:00:00
71. Peter DOBŠINSKÝ SVK L Racing team PEUGEOT 306 S16 N -2000 78 16:32:00 17:05:00
72. Roman BARAN POL L Racing team MITSUBISHI Lancer EVO VI Div. 2 A +3000 A +2000 54 16:36:00 17:10:00
73. Josef DOHNÁLEK CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK CITROEN C2 VTS E1 -1600 35 16:40:00 17:15:00
74. Arkadiusz BORCZYK POL Arkadiusz BORCZYK HONDA Civic VTi A/PL -1600 70 16:44:00 17:20:00
75. Michał TOCHOWICZ POL Michał TOCHOWICZ SKODA Fabia E1 -2000 28 16:48:00 17:25:00
76. Szymon PIĘKOŚ POL Szymon PIĘKOŚ MITSUBISHI Lancer EVO VIII A +3000 53 16:52:00 17:30:00
77. Vladimír HORVÁTH SVK Vladimír HORVÁTH FIAT Abarth 850TC Corsa HK1 99 16:56:00 17:35:00
78. Łukasz NOWAK POL Łukasz NOWAK SEAT Leon TCR E1 -3500 14 17:00:00 17:40:00
79. Marcin WILUSZ POL Marcin WILUSZ HONDA Civic Type-R A -2000 57 17:04:00 17:45:00
80. Michal ŽIAK SVK Michal ŽIAK ŠKODA Fabia R5 Div. 2 A -3000 S20 56 17:08:00 17:50:00
81. Jacek MADZIARA POL Jacek MADZIARA SUBARU Impreza A/PL +2000 4x4 64 17:12:00 17:55:00
82. Pawel FRĄCZEK POL Pawel FRĄCZEK HONDA Civic Type-R E0/PL -2000 44 17:16:00 18:00:00
83. Stanisław PAŁKA POL Stanisław PAŁKA HONDA Civic C4.2 – D4 90 17:20:00 18:05:00
84. Miloš KOLENO SVK Motorsport-Koleno SKODA 130 LR E1 -1600 34 17:24:00 18:10:00
85. Maciej SERAFIN POL AMET Rally Team RENAULT Clio A/PL -2000 68 17:28:00 18:15:00
86. Tomasz MYSZKIER POL Tomasz MYSZKIER SKODA Fabia WRC 4x4 E1 -3500 13 17:32:00 18:20:00
87. Ladislav VYORAL CZE Audi Sport Motel Troja AUDI Rally Quattro A2 HP 105 17:36:00 18:25:00
88. Jiří ULIP CZE Motel Troja s.r.o AUDI Sport quattro S1 HP 106 17:40:00 18:30:00
89. Janusz GRZYB POL Janusz GRZYB HONDA Civic Type R E0/PL -2000 43 17:44:00 18:35:00
90. Piotr KRASNY POL Piotr KRASNY HONDA CIVIC E0/PL -2000 42 17:48:00 18:40:00
91. Mariusz BIAŁY POL Mariusz BIAŁY BMW E30 S54 Div. 3 E1 -3500 16 17:52:00 18:45:00
92. Maciej KMIECIK POL Maciej KMIECIK HONDA Civic Type R A/PL -2000 67 17:56:00 18:50:00
93. PUMBA POL PUMBA VOLKSWAGEN Scirocco Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 18 18:00:00 18:55:00
94. Marcin DOPIERAŁA POL Marcin DOPIERAŁA MITSHUBISHI Lancer EVO 6 A/PL +2000 4x4 63 18:04:00 19:00:00
95. Marcin GÓRNY POL Marcin GÓRNY VOLKSWAGEN Scirocco R Div. 3 E1 -3500 E1 +2000 17 18:08:00 19:05:00
96. Gabriel KUBIT POL Gabriel KUBIT HONDA integra E1 -2000 27 18:12:00 19:10:00
97. DUBAI POL Berg Monster Team MITSUBISHI Lancer Div. 4 SC +3500 E2-SH +2000 8 18:16:00 19:15:00
98. Tomasz MORAWIEC POL Tomasz MORAWIEC FIAT 126p E0/PL -1150 49 18:20:00 19:20:00
99. Slawomir KAŹMIERAK POL Slawomir KAŹMIERAK HONDA TYPE R E1 -2000 26 18:24:00 19:25:00
100. Tomáš ČAMBÁLIK SVK STRONG Racing Team NISSAN SUNNY GTI N14 Div. 1 N -2000 N -2000 85 18:28:00 19:30:00
101. Martin POLÁČEK SVK Martin POLÁČEK BMW M3 E1 -3500 E1 +2000 23 18:32:00 19:34:00
102. Janusz JANIA POL Janusz JANIA HONDA INTEGRA A/PL -2000 66 18:36:00 19:38:00
103. Bartosz HERBAN POL Bartosz HERBAN PEUGEOT 208 Div. 3 E1 -2000 29 18:40:00 19:42:00
104. Patryk JUSIAK POL Patryk JUSIAK HONDA Civic A/PL -1600 69 18:44:00 19:46:00
105. Michał RATAJCZYK POL Michał RATAJCZYK MITSUBISHI lancer evo X 7MOTORSPORT Div. 3 E1 -3500 15 18:48:00 19:50:00
106. Pawel RZADKOSZ POL Pawel RZADKOSZ RADICAL SR3 Div. 4 RC -3000 D/E2 -2000 3 18:52:00 19:54:00
Free business joomla templates